Kurumsal Bilgiler

SEVGİGÖZ'ü Tanıyın
SEVGİGÖZ
1998 yılında Türkiye'nin göz sağlığı alanında öncü kuruluşlarından biri olma hedefiyle, göz hekimleri tarafından kurulan SEVGİGÖZ, kurulduğu günden bu yana kesintisiz olarak en üst düzeyde hizmet sunmaktadır.

Her biri alanında uzmanlaşmış öğretim üyeleri ve deneyimli uzman hekimlerin yanında, tecrübeli idari, teknik ve yardımcı sağlık personelinden oluşan köklü bir kadroya sahip olan SEVGİGÖZ'de, göz sağlığına dair her türlü ihtiyacınızı karşılamak için güncel medikal teknolojiler kullanılmaktadır.

SEVGİGÖZ, Türkiye'nin köklü ve modern göz merkezlerinden biridir. Alanındaki teknolojik medikal cihazlar ile donatılmış olan merkezimiz, medikal ve cerrahi alanlarda tüm yenilikleri yakından takip etmektedir. Bu sayede, hastalarımıza her zaman en etkili ve güvenilir tedavi yöntemlerini sunmayı amaçlamaktayız.

26 senedir süregelen tecrübe ve birikimimizle, bölgenin referans göz merkezi olma konumunu edinmiş durumdayız. SEVGİGÖZ, hasta memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak, göz sağlığı alanında öncü ve güvenilir bir kuruluş olma vizyonunu sürdürmektedir.

Sevgi'yle görün!

SEVGİGÖZ, güvenilir ve etkili tedavi seçenekleriyle size hizmet vermek için bir telefon kadar yakın.